Góry z niezwykłą scenerią jak z Narnii

Karkonosze
Góry to całkiem inny świat, tu można „złapać Pana Boga za nogi”. W Karkonosze możemy przybyć i nie mieć załatwionego noclegu, a i tak na pewno nie będziemy musieli spać pod chmurką. Podobnie jest z noclegi w Karkonoszach. Nie uświadczymy tu tłumu turystów, więc ten teren będzie wspaniałym miejscem, by naprawdę móc poczuć siłę płynącą z gór.

Karkonosze, Szrenica
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Karkonosze pozwalają na prawdziwy kontakt z naturą. Na szlakach turystyczny momentami możemy się jakbyśmy byli pierwszymi ludźmi stąpającymi po tych miejscach, nie pozostaje nic innego jak wyszukać dobre noclegi w Karkonoszach. W dodatku gościnność górali z Karkonoszy jest niesamowita. Jeśli chodzi o ceny to nie są one duże, w porównaniu z innymi regionami polskich gór możemy być zdziwieni czasem nawet dość niską ceną. Jest to spowodowane tym, że górale liczą iż turyści sami odwdzięczą się z nawiązką i coś w tym jest. Takie działania w tym rejonie sprawdzają się od lat i wszyscy są zadowoleni górale, bo ludzie są hojni i turyści, bo ich hojność jest sowicie wynagradzana. Poza tym miejsc na nocleg jest dużo od hoteli po pensjonaty, więc każdy znajdzie odpowiednie dla siebie lokum.

Gdy mamy ochotę wybrać jakieś miejsce na urlop i myślimy o polskich górach może warto zwrócić uwagę na Karkonosze. W tym rejonie Sudetów będziemy mogli radować się urokami wycieczek pieszych, to dla zaprawionych bardziej lub mniej piechurów, albo będziemy mogli wybrać wycieczki rowerowe. Co ciekawe, a o czym często zapominamy to właśnie Karkonosze są zapisane na listę Światowej Sieci Rezerwatów Biosfery UNESCO, nie zapominajmy o tym wędrując po tych pięknych górach. Karkonosze to ogrom ciekawych miejsc, które na sto procent nas oczarować. Zimą oczywiście będziemy mogli pozjeżdżać tam na nartach, ale też podczas trwania każdej innej pory roku Karkonosze mają dla nas wiele atrakcji przez wspomniane już wycieczki po wspinaczkę górską. Poza tym, jeśli jesteśmy fanami Opowieści z Narnii to właśnie w Karkonoszach robiono zdjęcia do Opowieści z Narnii i do kilku seriali również. Karkonosze to góry, które swoim wyglądem stają się idealną scenerią nie tylko do zdjęć do filmu, ale też do zdjęć do naszego rodzinnego albumu – http://www.willapodzegarem.com/pl/agroturystyka.