O tym jak Polacy docenili działalność firm porządkowych możemy się przekonać podpatrując większe miasta, takie jak Wrocław czy Poznań.

wysprzątane biuro
Gdzie powinniśmy szukać dobrej firmy sprzątającej?Najbardziej skutecznym sposobem jest szukanie przez wyszukiwarkę Google, wpisując miasto i tekst, np. firma porządkowa Wrocław.

wysprzątane biuro
Autor: Craig Dietrich
Źródło: http://www.flickr.com
Kim są klienci firm sprzątających? Często firmy wszelakich sektorów, które wolą powierzyć utrzymanie porządku profesjonalnej firmie. Wówczas oszczędzają czas i pieniądze, a przy tym mogą skupić się na ważnych dla siebie zadaniach .

Wśród klientów są również osoby prywatne, które pragną żyć w schludnym i pachnącym otoczeniu, ale brakuje im czasu na robienie porządków. Wszystkie usługi wykonywane są przy pomocy specjalnych środków chemicznych do tego przeznaczonych, jednocześnie nieszkodliwych dla zdrowia oraz pozostawiających przyjemny zapach (więcej o sprzątaniu obiektów komercujnych).

Jednak istnieją też firmy, które stawiają nie tylko na nieskazitelny porządek, lecz i na ekologię. Jeżeli więc podejmiemy decyzję aby zaniechać stosowania chemii i wybierzemy naturalne, pozbawione detergentów syntetycznych ekologiczne środki czystości, na pewno nie pożałujemy tego wyboru. Możemy jedynie zyskać. Na zdrowiu i poczucia, że robimy coś nieocenionego dla siebie i środowiska.

Sprzątanie, firma sprzątająca
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Spora część osób niesłusznie sądzi, iż owe produkty nie dadzą nam tak spektakularnych efektów jak te posiadające w swoim składzie sztuczne substancje chemiczne. Owe przeświadczenie jest skutkiem niedoinformowania niewiedzy i działań marketingowych firm wytwarzających środki czystości. Proszek do prania, który mocno się pieni jest rezultatem zastosowania szkodliwych substancji pieniących, które nie mają wpływu na samo działanie proszku. Piana jest jedynie miłym, dodatkiem który ma zadanie oczarować ewentualnego klienta.

Dodać należy, iż środki te są wliczone w wartość usługi, chyba że usługodawca życzy sobie inaczej. Serwis może też podjąć się dostarczania środki higieniczne takie jak np. papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe, kostki toaletowe i inne oraz rozliczać je według zużycia na osobnej fakturze.


Wyświetl większą mapę