SZYBKO, TANIO I WYGODNIE

automatyka przemysłowa w fabryce
Pewnie sporo osób zauważyło, że ostatnimi czasy nawet po małych kolizjach spora część aut uznawana jest za odpowiednie do całkowitej kasacji. Jeżeli, ktoś nie wie dlaczego tak się dzieje, to odpowiedź jest prosta chodzi o pieniądze.

Otóż często złomowanie pojazdów Nowy Sącz, jest tańsza niż naprawa danego pojazdu. Wiadomo, że kiedy mamy stłuczkę starszym autem, to nie ma większego sensu ładować dużej ilości pieniędzy w jego naprawę. Dlatego musimy porządnie się zastanowić zanim wydamy czasem nawet kilka tysięcy złotych na kolejną naprawę. Przedsiębiorstwa zajmujące się kasacją będą w stanie podpowiedzieć nam, co tak naprawdę w konkretnym przypadku bardziej się opłaca. NAWET ZA ZEPSUTY SAMOCHÓD – więcej w temacie – MOŻNA OTRZYMAĆ GOTÓWKĘKiedyś na podwórkach można było zauważyć jakieś stare rdzewiejące auta. Dzieciaki robiły sobie w nich bazę do zabaw, albo po prostu stały takie obrazy nędzy i rozpaczy czasem zamieszkiwane przez bezpańskie koty, a czasem tylko wiatr do nich „zaglądał”. Dziś przez złomowanie pojazdów Wrocław nie mamy już tego typu obrazków, a jeżeli się zdarzą to bardzo rzadko.
opna samochodowa
Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy już doskonale wiedzą, że lepiej oddać stary samochód – polecamy parking w Pyrzowicach – na złom niż żeby stał i rdzewiał na podwórku, czy zajmowało miejsce w garażu. Zezłomowanie starego zdezelowanego auta poza dodatkową przestrzenią da nam trochę pieniędzy.

SAMOCHÓD KTÓRY NADAJE SIĘ JEDYNIE NA ZŁOM
Gdy spoglądamy na ulice w miastach naszego kraju i widzimy niektóre auta to aż sami chcemy wykonać telefon do firmy zajmującej się złomowanie pojazdów Tarnów. Wszyscy wiemy, że po prostu niektóre auta darzy się sentymentem. A to w samochodzie tym za czasów studenckich przemierzyliśmy pół Europy, albo akurat w nim zaczęła się akcja porodowa i przyszedł na świat nasz pierworodny syn. Choć ciężko porzucić sentymenty, to my, jako odpowiedzialni ludzie powinniśmy wymieniać, co kilkanaście lat samochód. A oddawanie starego samochód dziecku, nie jest aktem wspaniałomyślnym. Jeżeli zależy nam na tym by nasz potomek czuł się bezpieczne w samochodzie to zdecydowanie lepiej, gdy kupimy mu nowszy samochód, nawet z drugiej ręki niż przekazywać samochód, który już dawno powinien wylądować na złomowisku. Stare samochody jeżdżące po drogach często są zagrożeniem dla osób prowadzących auto, dla innych uczestników ruchu nie wspominając już o środowisku.