Aula szkoleniowa Kraków, motel Wyspiański

sala szkoleniowa
Gród podwawelski to nie tylko miasto świetnych zabytków i intrygujące miejsca, które powinno się ujrzeć, to też idealne miejsce na narady. Hotel Wyspiański jest położony w centrum grodu. Oferuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, ale również odpowiednio zaaranżowane zaplecze konferencyjne.

serwis www
Autor: Betsy Weber
Źródło: http://www.flickr.com
Proponuje kompleksowe usługi i możliwości organizacji kursów, konferencji i zebrań biznesowych, bez potrzeby wychodzenia z hotelu. Hotel Wyspiański oferuje swoim klientom całościową obsługę, jeśli chodzi o organizacje narady. Organizator przedsięwzięcia nie musi się martwić o odpowiednie nagłośnienia, czy wyposażenie sal. Profesjonalny personel, również doskonała atmosfera zapewniają warunki o jakich śni niejeden realizator.

public relations konferencja
Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com

Sala szkoleniowa Kraków została zaopatrzona w stały układ nagłośnienia, a również w zabudowany pod sklepieniem projektor multimedialny z dojściem HDMI, także elektrycznie obniżony ekran. Oferowane pracownie konferencyjne mają bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, kompletne wyposażenie i zaplecze techniczne. Pełne oprzyrządowanie auli szkoleniowych spełnia międzynarodowe standardy. Dla przyjezdnych gości ogromnie ważne jest, żeby wykłady odbywały się w miejscu, w którym posiadają zajęte lokale. Nie muszą się niepokoić o to, by na czas trafić w odpowiednie miejsce. Sala szkoleniowa Kraków ma klimatyzację, co współcześnie winno być standardem.

Obszerne korytarze zapewniają swobodne przemieszczanie, wystawę towarów, wyłożenie materiałów informacyjnych, bądź nawet catering. Ze względu na świetne położenie, miejsce pobytu w hotelu Wyspiański jest w stanie zapewnić skorzystanie z uroków grodu i znajdować się w sercu wielu interesujących wydarzeń. Bez względu na cel podróży, jednostki jakie chociaż raz zagościły w Krakowie, na długo zostają pod wrażeniem owego miasta. Urocze są nie jedynie propozycje hoteli konferencyjnych, lecz gród przekazuje też zaskakująco sporo różnych akcji kulturalnych. Gospodarze tego miejsca całkowicie wiedzą jak zaspokoić odwiedzających i ażeby podróżnicy przyjemnie rozpamiętywali swój pobyt i ochoczo tu powracali.