Pomysły na ścianę w salonie

Fototapety nowoczesne
Czasami nachodzi nas ochota by ozdobić pustą ścianę w naszym wnętrzu. Najszybszym rozwiązaniem będzie umieszczenie na niej ciekawego obrazu, jednak często wystarczy chwila twórczego myślenia, by wnętrze uzyskało nowy wymiar. Godnym uwagi pomysłem może być własnoręcznie namalowany duży napis, czy też wyeksponowanie okładki modnego czasopisma.

Fototapety nowoczesne
Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Domowa mini galeria to kolejna propozycja. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się czarno-białe zdjęcia. Jeżeli drzemie w nas artystyczna dusza możemy odważyć się na prawdziwy artystyczny nieład. Zdjęcie (przejdź dalej) z wakacji, fotografia prababki oczekującej na rejs statkiem do Ameryki, liść znaleziony na spacerze – stworzą interesującą i wyjątkową całość.

Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie generalnego remontu, dobrym pomysłem będzie oprawienie designerskiej tapety w sztukaterię. Mimo wszystko całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, wywołają zdjęcia , tudzież grafiki powstałe w dużym formacie. Jeżeli więc przechowujemy na dysku swego komputera ulubione zdjęcia dobrej jakości, to warto pomyśleć o wykorzystaniu ich jako dekoracji. Za pośrednictwem technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować prywatne zbiory zdjęć jak również projekt graficzny na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w najprawdziwsze obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Fototapety
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Zapomniane fototapety właśnie przechodzą swój wielki comeback i stawiają się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy leśne strumyki. Obecnie fototapety na ścianę (poznaj naszą ofertę: demur.pl/kontakt) to prawdziwe obrazy, które potrafią zaskoczyć większość z nas.

To imponujące kolory i widoki, ale także nowoczesne materiały i techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na południe nie stanowi już problemu, soczyste kolory kwiatów pozostaną bez zmian przez wiele lat. Tylko fototapety kwiaty (nasze propozycje: http://demur.pl/fototapety/do-kuchni) tak pięknie ożywią nasz salon!

Istnieją fototapety, które możemy zmywać, jeśli się ubrudzą, w związku z tym bez stresu możemy zapraszać gości, organizować przyjęcia czy kinderbale. Fototapety spowodują, iż nasze mieszkanie zawsze będzie piękne, a jeżeli poświęcimy chwilę na wybór odpowiedniego obrazu, może też stać się bardziej przestronne, wyższe, jaśniejsze czy po prostu ładniejsze.