Jak załatwić transport gości

Busy Kraków
Jeżeli bierzemy ślub i chcemy zrobić wesele powinniśmy naszym gościom zapewnić wspaniałą zabawę i maksimum komfortu, by mieli możliwość wraz z nami weselić się tym wyjątkowym dniem. jeśli zapraszamy bliskich i znajomych z drugiego końca kraju jest to szczególnie ważne, ponieważ przybycie na ten dzień z pewnością wiąże się dla nich z odpowiednim zaplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.

Jeżeli bierzemy ślub i chcemy zrobić wesele powinniśmy naszym gościom zagwarantować dobrą zabawę i jak najwięcej wygody, aby mogli wraz z nami weselić się tym wyjątkowym dniem. Gdy zapraszamy rodzinę i przyjaciół z drugiego końca kraju jest to szczególnie istotne, ponieważ przybycie na ten dzień na pewno wiąże się dla nich z właściwym rozplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.

Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Przede wszystkim pamiętajmy o noclegach. Wszyscy przyjeżdżający z daleka goście muszą mieć zarezerwowane miejsce w hotelu, żeby mieli możliwość po przyjeździe chociaż przez moment odsapnąć, przebrać się i przygotować. Nie muszą to być wielkie i kosztowne apartamenty, wystarczy żeby każda osoba miała swoje łóżko, możliwość wzięcia prysznica i zostawienia gdzieś swoich rzeczy. Jeżeli nasze przyjęcie weselne odbywa się w restauracji przy hotelu nie będzie z miejscami większego problemu. Jeżeli zaplanowaliśmy imprezę tam, gdzie nie ma bazy noclegowej znajdźmy coś niedaleko lub zagwarantujmy gościom dojazd do hotelu. Najlepiej w tym celu wynająć auto, doskonale sprawdzają się busy.

Wystarczy tylko poszukać w sieci na przykład hasło „wynajem busów Kraków”, aby bez kłopotu znaleźć firmę, która zorganizuje dla naszych gości komfortowy dojazd do hotelu po zabawie. Pamiętajmy tez o dowiezieniu gości z Urzędu Stanu Cywilnego czy kościoła na wesele. Zwykle nikt nie ma takiego farta, aby ślub i wesele miały miejsce w bezpośredniej bliskości i żeby pokoje dla gości także były w odległości pięciu minut spaceru. Najczęściej musimy trochę się poprzemieszczać. Nie będzie jednakże wielkim kłopotem zorganizowanie dojazdu dla gości. Gdy chodzi o busy kraków jest miastem, w którym znajdziemy niejednego przewoźnika.

Postarajmy się tę kwestię załatwić już na kilka dni przed ślubem. Będziemy spokojni o to, że wszyscy nasi bliscy przyjadą na miejsce, unikniemy nerwów związanych z tym, że ktoś nie ma jak dojechać i trzeba go będzie „upchnąć” w czyimś samochodzie. Nie warto tego rodzaju problemami powiększać przedślubnego chaosu. Odszukajmy firmę zajmującą się przewozem ludzi, spiszmy umowę, ustalmy cenę, wyznaczmy godziny, kiedy bus (zobacz sprawdź to koniecznie) będzie potrzebny i nie martwmy się tym już więcej. Dobrze jest dzień przed weselem zadzwonić do firmy przewodnikowej i upewnić się, że wszystko jest ustalone, że nasze zamówienie nigdzie nie zginęło itp. Zapewnienie transportu jest łatwe, a Internet będzie przy tym niezwykle pomocny. Proste hasło „przewóz – hiperłącze do strony – osób Kraków” rozwiąże problem z dojazdem gości na nasze wesele i będziemy mogli cieszyć się tą chwilą w towarzystwie wszystkich bliskich ludzi.

Źródło: Minitrans-busy