Jak przedostać się z własną propozycją do kierowców?

Bilbord reklamowy
Oczywiście zmotoryzowanych mieszkańców Polski jest wiele milionów – duża ilość dorosłej części naszego społeczeństwa. Jednak nie ma najmniejszego sensu zawężać tematu. No powiedzmy, że chodzi akurat tutaj o to, aby z własną ofertą trafić do możliwie jak największej części mieszkańców największych miast. Głównie chodzi akurat tutaj o Warszawę i Kraków. Moim skromnym zdaniem reklama na telebimie może znacząco pomóc naszej osobie w osiąganiu celów. Weźmy chociażby pod uwagę umieszczenie reklamy własnej firmy na telebimie umieszczonym przy ruchliwej drodze. W końcu to całkowita gwarancja większej rozpoznawalności!

autostrada
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Można śmiało powiedzieć, że choć często kwestia jest taka, iż nie posiadamy środków na promocję, to bez wątpienia nie ma sensu oszczędzać na tego typu metodach. Może trochę się mylę, lecz bez dwóch zdań często jest tak, iż reklama telebimowa daje niesamowite efekty. Nie przesadzam – na przykład moja myjnia samochodowa jest bardziej popularna głównie dzięki temu, że swego czasu skusiłem się na telebim warszawa. Takie są realia.

Sporym atutem takowych reklam jest szczególnie to, iż pracują dla nas dzień i noc. A więc telebimy (http://www.medas-media.com.pl/) są o wiele lepszym wyjściem, niźli typowe billboardy. Pamiętaj o tym, drogi biznesmenie. Nie chciałbym, abyś później nieustannie skarżył się na to, że zainwestowałeś duże pieniądze w promocję, lecz na swoje nieszczęście nie dało to odpowiednich zysków. Zwróć na to uwagę, ponieważ nie ma sensu inwestować w taką promocję, która nic nie daje.

Reklama bilboard
Autor: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Świetnym rozwiązaniem jest w szczególności to by lekko dywersyfikować działania promocyjne. Zatem telebim kraków (medas-media.com.pl/telebimy-warszawa.html) jest OK, ale perfekcyjne rozwiązanie jest w takiej sytuacji, gdy wiemy, iż należy umieścić reklamę w innych miejscach. Tylko jedna reklama tak naprawdę nie daje za dużo. Czyli reklama telebimowa jest skuteczna, daje niezwykłe wyniki, ale w żadnym razie nie może być tak, że podejdziemy do własnych zadań w nieprofesjonalny sposób. Potem będziemy uważali, iż straciliśmy pieniądze. Lepiej uniknąć takich sytuacji!