Ubezpiecz się i żyj spokojnie

kobiety
ING Życie jest firmą z wieloletnią tradycją, pokaźnym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów.

kobiety
Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, obszernym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. ING Życie szkoli licznych wykształconych specjalistów, którzy są świadomi tego jak znacząca dla ich klientów jest ich codzienna praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na stworzenie przejrzystej i pasującej do różnych potrzeb oferty, którą tworzą ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa – znajdź informacje – na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to oferta, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi daje możliwość ochrony krewnych lub przedsiębiorstwa na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby. Dzięki odpowiedniemu, wcześniejszemu ubezpieczeniu mamy wtedy możliwość skupienia się na najbliższych zamiast na trudnej sytuacji finansowej. Mogąc wybrać jedną z jedenastu oferowanych umów ubezpieczenia możemy zdecydować się na najlepszą dla nas i jeszcze lepiej dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

Fundusze emerytalne przedstawiane przez ING Życie to OFE do wyboru którego jesteśmy zobowiązani, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Uzupełnieniem oferowanych usług są ewidentnie ubezpieczenia inwestycyjne. Dają one możliwość odkładania i zwiększania wartości naszych oszczędności. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia pomaga osiągnąć zyski większe niż na zwykłych lokatach bankowych i oferuje większe poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz lepiej przygotować się na niepowodzenia.