Aby Twoja sieć była szybka

images
W dzisiejszych czasach Internet stał się nieodłącznym elementem naszej codzienności w pracy i domu. Niestety czasami sygnał jest zakłócany przez niechciane sygnały poboczne, które mogą wytwarzać np. różne urządzenia Wzmacniamy siłę sygnału między innymi poprzez stosowanie anteny, co w znacznym stopniu poprawia jakość korzystania. Pojawia się tylko dylemat – jaką wybrać. Poniżej opisano kilka opcji, jakie na pewno pomogą w wyborze i przybliżą nieco możliwości poszczególnych urządzeń.

czarny router TP-Link
Autor: Firecracker PR
Źródło: http://www.flickr.com
Tp – Link – praktyka miarą jakości.
Firma TP-LINK posiada do zaoferowania Karta Tp-Link PCI, – prezentowany produkt jest anteną wychwytującą fale ze wszystkich stron. Stateczność będą zapewniały nam magnesy wkomponowane w podstawę urządzenia. Dla użytkowników którzy dobry odbiór przy małych nakładach finansowych stanowić będzie znakomity wybór. Na płycie CD zostały umieszczone pliki do odczytu które nie wymagają wyspecjalizowanej wiedzy do rozpoczęcia użytkowania urządzenia.

D-LINK – sieć w Twoich rękach
Ofertą od firmy D-LINK jest nowy model karty internetowej: Karta D-LINK DGE-528T. Dzięki temu czytnikowi połączenie do całości staje się dziecinnie proste oraz nie potrzebuje innych połączeń. Zmniejsza to ilość okablowania co sprawia, iż zainwestowanie już i tak niskich kosztów opłaci się w większym stopniu. Dla znawców sprawy można dodać, że posiada ona tak zwaną system kontroli przepływu która zabezpiecza konsumenta przed zniszczeniem danych przy wysokim obciążeniu Internetu.

Znowu TP-LINK przychodzi z odsieczą w nieprzerwanych niedogodnościach z łącznością internetową. Tym razem prezentujemy model przenośnej karty sieciowej: Karta Tp-Link TL-WN727N (http://www.ceneo.pl/6537041)która łączy w sobie bardzo małe rozmiary z wysoką jakością połączenia. Zmodyfikowany układ oferuje większą niż dotychczas prędkość transmisji która wynosi ponad 150Mb/s. Nowy program sprawia, że nie będzie problemu z działaniem na innych oprogramowaniach Windows.Dla ludzi którzy nie są na bieżąco z nowinkami oraz mogą mieć problemy z początkami użytkowania, firma Tp-Link umieściła w zestawie automatycznie instalujące się oprogramowanie, które ułatwi dostęp do mobilnego Internetu.