Tag Archive: transport

transport

Samolot – Samolot – szybki i bezpieczny sposób podróżowania

images
Po tragedii z 10.04 2010 roku rodacy mogą wyobrażać sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Spoglądając na statystyki, jest zupełnie na opak. Lot jest o wiele pewniejszy niż na przykład podróż na czterech kółkach. Katastrofy samolotowe, w których giną rodacy, zdarzają się rzadko, a co roku na szosach umierają setki podróżnych.

Z Niemcami w handlu perfekcyjnie się rozumiemy

Współpracujący ze sobą ludzie
Mamy bardzo zawiła historię, Inaczej myślimy w wielu sprawach, nasz związek był dość burzliwy teraz jest lepiej, ale nie idealnie – mówi Polak do Niemca, na to ten drugi odpowiada: ale przecież jest jedna dziedzina, w której rozumiemy się bez słów? Polak aż się zakrztusił, bo do głowy przyszły mu dwuznaczne myśli. Niemiec także się zaśmiał, bo wie, że śmiesznie to zabrzmiało. Po chwili już jednak poważniejąc nieco potwierdzili, że rozumiemy się bez słów w interesach, w handlu między naszymi krajami.

Jak załatwić transport gości

Busy Kraków
Jeżeli bierzemy ślub i chcemy zrobić wesele powinniśmy naszym gościom zapewnić wspaniałą zabawę i maksimum komfortu, by mieli możliwość wraz z nami weselić się tym wyjątkowym dniem. jeśli zapraszamy bliskich i znajomych z drugiego końca kraju jest to szczególnie ważne, ponieważ przybycie na ten dzień z pewnością wiąże się dla nich z odpowiednim zaplanowaniem dnia i transportu – tutaj z pomocą przychodzą busy kraków.