Tag Archive: towary

towary

Dobry sposób na zdobycie nowych klientów

karta lojalnościowa
Jeśli prowadzisz dużą firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wdrożeniem w niej nowoczesnych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci więcej nowych klientów. Kiedy zastanawiasz się nad fajnym pomysłem, być może powinieneś rozważyć możliwość drożenia programów lojalnościowych dla swoich klientów. Jeśli Twoja firma trudni się sprzedawaniem różnego rodzaju produktów, wówczas programy lojalnościowe b2b są naprawdę fajnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że człowiek przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie dostaje kartę stałego klienta, na którą następnie może gromadzić punkty przy każdych późniejszych zakupach.

Jak efektywnie działać na rynku polskim i międzynarodowym

transport ciężarowy
Każdy prezes, który pragnie rozwijać własną firmę, musi wydawać sobie sprawę z tego, że działalność tylko oraz wyłącznie na rynku lokalnym, nie będzie w stanie zapewnić mu właściwych zysków, a co się z tym wiąże, iż w dłuższej perspektywie lat, może się okazać, że nie utrzyma się w branży. Dlatego właśnie powoli trzeba wyruszać poza rynek lokalny, a następnie poza rynek krajowy, ponieważ im większa grupa różnych odbiorców, tym znaczniejsza szansa, na odnotowanie założonego sukcesu.

Na pewno warto sprowadzać rzeczy z Chin

Regały paletowe
Respektujemy Chiny, ponieważ to szybko rozwijająca się ekonomia, która niedługo będzie zapewne na pierwszym miejscu. Wiadomo: Chińczycy są w zasadzie w dalszym ciągu stosunkowo niebogatym narodem, lecz zapamiętajmy, że jeszcze jakiś czas temu Chińczycy głodowali, zatem progres jest godny respektu. Ciężko zatem nie docenić Chińczyków, szczególnie, iż w ostatnich latach zauważyć idzie, że chińskie produkty już nie są wcale tandetne. Np. firma Lenovo doskonale pokazuje chiński sukces.