Tag Archive: produkcja

produkcja

Oprogramowania dla biznesu bynajmniej nie są kosztowne

zebranie firmowe
Chyba każdy właściciel zakładu produkcyjnego myśli o tym, aby jego firma jak najszybciej się rozwijała. Oczywiście zwykle zaczyna się od niewielkiego rodzinnego biznesu, z czasem jednak niejednokrotnie udaje się tak rozwinąć działalność, że zaczyna zatrudniać się mnóstwo pracowników oraz adaptuje się na ich potrzeby większe biuro.

Atrakcyjne rady odnośnie informatycznej pomocy prowadzenia przedsiębiorstwa

informatycy
W obecnych czasach ciężko jest dobrze prowadzić firmę, jeżeli się nie posiada odpowiedniej wiedzy o tym, co się w niej dzieje. Czasy, kiedy do zarządzania firmą w zupełności wystarczał kajet albo prosty arkusz kalkulacyjny już dawno minęły, dzisiaj bez porządnego informatycznego systemu nie ma co myśleć o odniesieniu sukcesu. Komputeryzacja weszła we wszystkie dziedziny biznesu i także to dotyczy zarządzania firmą. Główny system informatyczny, który powinien być wdrożony w nawet niewielkiej firmie, to system ERP.

Kiedy jesteś osobą odpowiedzialną za jakość w swoim przedsiębiorstwie

Szkolenia dla firm
Ostatnimi czasy niebywale ogromną popularnością cieszą się szkolenia lean manufacturing. Co oznacza niniejsze hasło?
Lean manufacturing jest jedną z metod pozwalających na skuteczne zarządzanie produkcją. Firmy szkolące się w przedstawianym obszarze nie tylko podniosą jakość wytwarzanych przez siebie produktów, lecz także będą rozsądnie użytkować zasoby a także zapewniać swoim odbiorcom terminową dostawę.