Tag Archive: PRacownik

PRacownik

Sprzątanie szyb to trudne zadanie

okna
Każdy, kto miał okazję myć okna wie, że to czasochłonne i trudne zadanie. Niewiele osób potrafi umyć okna tak by lśniły niczym w reklamie. W dodatku zostają nieładne smugi, które zdarzają się na oknach nie tylko kawalerów, ale też gospodyń domu z prawdziwego zdarzenia. Oczywiście mamy dostęp do środków, dzięki którym mycie okien staje się łatwiejsze i szybsze a mimo to nie zawsze jesteśmy w stanie doprowadzić okna do porządnego wyglądu.

Outsourcing usług księgowych

Dokumenty
Jakiś czas temu księgowa w strukturze firmy była niezastąpiona. W dzisiejszych czasach nierzadko firmy korzystają z możliwości prowadzenia księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, przygotowywania sprawozdań finansowych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.

Jakie kursy wybierać

ludzie toczący kulkę z różnymi napisami
Nowy rynek edukacji oferuje naprawdę mnóstwo rodzajów szkoleń, w których stosunkowo łatwo się nieraz kompletnie pogubić. Można tutaj wybierać z ofert kursów e-elarningowych stacjonarnych lub mieszanych. Dla niektórych najdoskonalsze są kursy IT, rozwijające znacznie ich zdolności w językach programowania , dla pozostałych z kolei szkolenia z rachunkowości, czy z zarządzania zasobami ludzkimi a, także umiejętnościami związanymi z tworzeniem rozmaitych projektów. To właśnie dla takiej trzeciej paru przeznaczone są kursy z Prince 2. Co jednakże kryje się za tym właśnie ciekawym skrótem?