Tag Archive: mieszkania

mieszkania

Warto uwierzyć profesjonalnej firmie utrzymującej porządek

wysprzątane biuro
Czasem przechodząc obok oszklonych budynków zastanawiamy się, kto myje te wszystkie okna? Odpowiedź jest prosta, są profesjonalne firmy zajmujące się myciem bardzo dużych oszklonych powierzchni. Normalne podejście do mycia okien nie dałoby oczekiwanych efektów na tak dużej ilości okien.

Mieszkaniowa wspólnota – rola

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009
Kupując mieszkanie w mieszkalnym bloku właściciel z automatu zostaje jednym z członków wspólnoty. Wydawać się to może trochę dziwne, ale tak jest naprawdę. Podczas budowy bloku developer cały czas jest jedynym właścicielem działki, a w momencie sprzedaży mieszkań na każdego z lokatorów zostaje przekazana własność jego lokalu.

Zarządzanie najmem domu

Inwestycje, nieruchomości
Obecna sytuacja na naszym rynku pracy jest przerażająca. Mnóstwo ludzi nie może znaleźć odpowiedniego zatrudnienia. Nawet ludzie, którzy obronili dyplom, którzy władają doskonale językami obcymi, mają niewielkie szanse na znalezienie posady w swoim zawodzie. Zazwyczaj są zmuszeni pracować poniżej swoich umiejętności w restauracjach lub barach fast food. Różne firmy w poszukiwaniu oszczędności są zmuszone do dużych zwolnień. Czasami to ostatnia sposobność, aby uchronić się przed splajtowaniem.