Tag Archive: konkurs

konkurs

Dobry sposób na zdobycie nowych klientów

karta lojalnościowa
Jeśli prowadzisz dużą firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wdrożeniem w niej nowoczesnych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci więcej nowych klientów. Kiedy zastanawiasz się nad fajnym pomysłem, być może powinieneś rozważyć możliwość drożenia programów lojalnościowych dla swoich klientów. Jeśli Twoja firma trudni się sprzedawaniem różnego rodzaju produktów, wówczas programy lojalnościowe b2b są naprawdę fajnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że człowiek przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie dostaje kartę stałego klienta, na którą następnie może gromadzić punkty przy każdych późniejszych zakupach.

Programy lojalnościowe – czy warto?

images
Już od jakiegoś czasu głośno jest o przeróżnych programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa nierzadko stosują tego rodzaju działania, ponieważ pozwalają na budowanie pozytywnych stosunków z klientami. Programy lojalnościowe implementowane są często, bo to łatwe i skuteczne narzędzie.

Nie jesteśmy tak anonimowi jakby nam się to zdawało

internet
Niby zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasze funkcjonowanie w sieci nie są anonimowe, iż do każdego tak naprawdę można dostać się, a mimo wszystko od czasu do czasu słyszymy o nieprzemyślanych rzeczach, które sprawiają, że ktoś otrzymuje na pewno surową nauczkę. Dlatego należy zaznaczyć, że w świecie informatyki jest kilka sieci, od których zależy, kto posiada dojście do naszych danych oraz iż tak rzeczywiście nigdy nie jesteśmy tak anonimowi jak nam się wydaje.