Tag Archive: działalność

działalność

Dlaczego kupony lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

kupony lojalnościowe
Jeżeli prowadzisz swój biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie najlepsze, wtedy bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad innymi sposobami motywowania klientów do skorzystania dokładnie z Twoich usług. Jeśli dla przykładu masz zakład usługowy – fryzjerski lub salon kosmetyczny czy inne podobne zakłady – wtedy bez wątpienia dobrym pomysłem może być wprowadzenie programu lojalnościowego dla własnych klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy pierwszej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odnotowywane wszystkie kolejne wizyty i wybrane usługi.

Zaproszenia jako element promocji miasta i w życiu codziennym

zaproszenie na przyjęcie
Od pewnego okresu samorządy próbują propagować własne miasto na różne sposoby, zacząwszy od tradycyjnych metod jak współfinansowanie miejscowych wydarzeń kulturalnych po współpracę z tzw. gminami partnerskimi. Latem w bardzo wielu miastach organizowane są przykładowo festyny miast zaprzyjaźnionych, gdzie mają sposobność zaprezentować się miasta czy organizacje danej cześć kraju. Wzorem takich przedsięwzięci jest wakacyjny festyn gmin partnerskich w Bielsku Białej. Miasta nadmorskie prezentują się wówczas góralom, i odwrotnie – gminy z południowej Polski prezentują się na północy ze swymi atrakcjami.

Którego dostawcę usług internetowych dla naszej firmy poleca się wybrać?

switch cisco
Gdy mamy zamiar kupić konkretną usługę dobrze spytać czy można ową usługę nabyć z jakimiś dodatkowymi rabatami, kiedy dokonujemy zakupu w imieniu swojej firmy. Wszyscy zauważyli już, że rynek można rozdzielić mniej więcej na dwa sektory osoby kupujące indywidualnie oraz klientów biznesowych. Nieważne czy mowa o produktach spożywczych, czy o usługach internetowych, wszędzie zarysowuje się jasny podział pomiędzy tymi dwoma sektorami. W wielu sytuacjach klient indywidualny ma lepiej, a w innych jest tak, że to osoby prowadzące biznes mogą sobie pozwolić na więcej.

Różnorodne usługi, które proponowane są przez banki

finanse
Finansowe instytucje, takie jak towarzystwa ubezpieczeniowe lub banki proponują swym klientom bardzo różnorodne produkty. W dziedzinie bankowości takim elementarnym, podstawowym wyrobem, jaki będą mieć prawie wszyscy, jest konto bankowe. Lecz często banki mogą pobrać za ich prowadzenie jakieś opłaty, a oprócz tego środki zgromadzone na nich nie generują przychodów. Okazać się więc może, że pomimo tego, że na takim koncie znajduje się pewna suma pieniędzy, to do konta będzie się dopłacać.