Tag Archive: dofinansowanie

dofinansowanie

Własna działalność, dofinansowanie

fundusz
Trudno Ci znaleźć pracę? Czujesz pragnienie bycia samemu sobie sterem i okrętem? Masz godny uwagi pomysł na własną firmę?
Odważ się na własny interes! Szczególnie, że osoby noszące się z tym zamiarem, mogą być pewni wsparcia w postaci wkładu pieniężnego na rozkręcenie własnego biznesu – urzędy pracy zapewniają dotacje i kredyty na rozpoczęcie działalności oraz kusy przygotowujące potencjalnych pracodawców.

Z jakiej przyczyny rekomenduje się korzystać z dotacji europejskich?

waluta europejska
Posiadacze firm muszą zmagać się z wieloma trudnościami – już na początku przygody z własną działalnością są narażeni na trudną walkę z procedurami, rozważają, jakie konto firmowe założyć, czy wystarczy im pieniędzy na rozkręcenie biznesu jak również w jaki sposób zaistnieć na rynku. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw stara się o fundusze unijne – nie tylko firmy nowopowstałe, ale również te działające już na rynku od dawna. Z jakich przyczyn powinno się starać o otrzymanie dofinansowania?

Czemu warto trzymać oszczędności na koncie w banku

bank
Obecnie banki mają w swoich ofertach założenie konta bankowego za darmo. Jednak, wielu z nas zastanawia się co oznacza owe za darmo? Czy nic nie płacimy jedynie za założenie konta, a za prowadzenie go musze już płacić? Odpowiedź jest prosta, to zależy od oferty konkretnego banku. Są banki, które proponują konto bankowe bez opłat. Takie konto jest bezpłatne. To naprawdę dobra oferta. Zwłaszcza, że czasem koszty za prowadzenie konta i np. darmowe wszystkie bankomaty sprawiają, że płacimy dziesięć złotych, czyli w okresie całego roku sto dwadzieścia złotych idzie na prowadzenie konta.