Tag Archive: dodatek

dodatek

Dobry sposób na zdobycie nowych klientów

karta lojalnościowa
Jeśli prowadzisz dużą firmę, być może powinieneś pomyśleć nad wdrożeniem w niej nowoczesnych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci więcej nowych klientów. Kiedy zastanawiasz się nad fajnym pomysłem, być może powinieneś rozważyć możliwość drożenia programów lojalnościowych dla swoich klientów. Jeśli Twoja firma trudni się sprzedawaniem różnego rodzaju produktów, wówczas programy lojalnościowe b2b są naprawdę fajnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że człowiek przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie dostaje kartę stałego klienta, na którą następnie może gromadzić punkty przy każdych późniejszych zakupach.

Broszury jednym z najistotniejszych części skutecznej promocji

przykładowa broszura
W przeszłości na rynku działało tylko parę najpopularniejszych marek, jednak teraz konkurencja jest faktycznie duża, toteż nie można się dziwić, że zdecydowana większość firm inwestuje wysokie sumy w marketing, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednym z najważniejszych kanałów marketingowych do niedawna była telewizja, jednak coraz częściej zauważa się pod tym względem nowe możliwości. Przykładem mogą być chociażby materiały reklamowe, którymi są broszury. Jest to znakomity sposób na zachęcenie klientów do skorzystania ze sprzedawanych usług bądź artykułów.

Czasami zbyt błyskawicznie wyrzucamy zamiast je naprawiać

kurtka z zamkiem
Przeważnie jest tak, że wykorzystujemy z danego plecaka, lub z konkretnej części ubrania tak długo dopóki nie popsuje się zamek. Wiemy że jeżeli odpadnie guzik, to zazwyczaj go bierzemy i bez żadnego kłopotu przyszywamy, ale jeżeli zaczyna się zacinać zamek, lub się on rozdwaja, to nagle uważamy, że dana rzecz już nie nadaje się do używania oraz iż nie zostaje nam już nic kolejnego, jak zwyczajnie ją usunąć i kupić sobie coś innego.